Gyászol a futballvilág, autóbalesetben elhunyt José Antonio Reyes

Naan (15éves) - 6 hónapja

Szombat reggel autóbalesetben elhunyt José Antonio Reyes, az Arsenal, a Sevilla és a Real Madrid volt játékosa. A nyomozás adatai szerint gyorshajtás okozta a balesetet, mivel a 35 éves sportoló autójának egyik gumija robbant fel 237 kilométer/órás sebességnél.

Reyes 1999-ben írta alá első profi szerződését a Real Zaragoza csapatánál, pályafutása során angol bajnok lett az Arsenal játékosaként, spanyol bajnokságot nyert a Real Madriddal és az Európa-liga kupáját is hazavihette az Atletico Madrid színeiben. Az utóbbi években csupán kisebb spanyol csapatokban fordult meg, halála előtt éppen az Extremadura UD játékosa volt.

Több híres sportcsapat is kifejezte részvétét az elhunyt családjának, többek között a Sevilla és az idei Bajnokok Ligájának győztese, a Liverpool is.

Reyest felesége és három gyermeke gyászolja.

Kövesd az oldalunkat a Facebook-on és az Instagram-on! Elérsz minket a  Twitter-en és most már a YouTube-on is.